Олег Мальований, фотохудожник – легенда Харкова

1 рік ago Const-Studio 0

Олег Мальований – справжній фотохудожник – з великим досвідом, який поєднує в собі потужний потенціал професійних знань, практичних напрацювань – з людяністю, ввічливістю (без пихи) та розвинутими комунікаційними здібностями – яких не вистачає багатьом сучасним митцям.

Олег Мальований (з біографії). Член Спілки фотохудожників України та СНД, почесний член Краківського Фотографічного суспільства (Польща). Учасник понад 80 Вітчизняних та міжнародних виставок, а також фотосалонів у Франції, Бельгії, Югославії, Швеції, Польщі, Іспанії, Японії та в інших країнах. Автор – володар більше 20 нагород, в тому числі Гран-прі. Фотороботи Олега Мальованого придбані Zimmerly Museum, Nancy and Norton Dodge Collection, (New Jersey, USA), а також знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Франції, Швеції, Канаді, США, Ізраїлі, Австралії.

А от у дитинстві в Олега Мальованого з фотографією вийшло не дуже лагідно – він зламав дуже коштовний фотоаппарат Leica, який привіз із Німеччини старший брат майбутнього фотохудожника.

Подробиці дивіться в сюжеті.

Костянтин Фендріков