Випилювання лобзиком – натхнення підлітків на творчість

2 роки ago Const-Studio 0

Іноді батьки замислюються над тим – а чим би таким зайнятися зі своєю дитиною? Мамам з дівчатками, здається начебто простіше. «Дочки-матері», «Посудка» – звичайні ігри для дівчаток на думку всіх дорослих. А для хлопчиків? «Козаки-розбійники», «Войнушки». Ну, ще – «схованки» та «у квача» – такі собі рухливі ігри і для хлопчиків, і для дівчаток (унісекс по-сучасному).

«І чим би таким зайнятися з сином 2-3 години?» – може замислитись батько.

Спробуйте лобзик!

Не в тому вигляді пробуйте лобзик – який він на смак, дотик. Займіться випилюванням лобзиком з фанери. На перший погляд – це складне заняття. Десь треба взяти лобзик, потім фанеру, потім… А насправді? Насправді – доволі легке та захоплююче заняття. Тільки треба йти «від простого до складнішого».

Випилювання лобзиком – від простого до складнішого

Спочатку спробуйте випиляти з фанери будь-яку просту фігуру. Трикутник, круг, прямокутник – теж можна, але для дитини молодшого шкільного та підліткового віку (від семи до чотирнадцяти років) – більш цікавим буде випилювання з фанери якогось предмету, який потім можна й десь використати.

Школяр Микита вибрав для себе завдання – випилювання лобзиком рукавички. Фігура достатньо проста, рукавичка не має чітких рівних ліній (які на початковим рівні досвіду випилювання буде складно відтворювати), форми та розміри рукавички – довільні.

Після першої спроби у вас з дитиною все вдасться. Ваш нащадок отримає очікуваний результат – справжній витвір, який Ваша дитина зробила власноруч!

Просте завдання – швидкий результат. Є результат – є потяг до ще одних спроб – складніших ніж попередні!

Пам’ятайте: «Щаслива дитина – щасливі й батьки!»

Тож не зволікайте – мерщій до творчості! Творіть, бо ви того варті! Гарного настрою і нехай все у вас буде добре!

Костянтин Фендріков

Випилювання лобзиком – наступний крок

Випилювання лобзиком – крок до більш складнішого завдання